Bydlete rychleji, než za pár let či měsíců

Máte představu o svém bydlení? Chtěli byste rodinný dům se zahradou? Sny o vlastním bydlení a především o vlastním domě se zahradou jsou asi tím nejčastějším sněním.

dekorační ozdoba

Realizace takových snů je ovšem složitější a brání ve splnění obvykle finance, dlouhá doba stavby či rekonstrukce a vy potřebujete bydlet hned. Ve všech případech se však rýsuje skvělé řešení a to celoroční mobilní domy.
Typické bydlení západních zemí, které se začalo realizovat i u nás. Zájemci si můžou nechat přivézt hotové bydlení i s vybavením, které již bylo používané, zcela nový mobilheim dle vlastních představ nebo také dřevostavbu.

Jedná se o velice levnou záležitost, na kterou se nemusíte vázat hypotékou, ale někdy stačí i úspory. Záleží, v jakém stylu chcete takový přemístitelný dům mít a do čeho chcete ještě investovat.

I mobilheim, který byl původně určený pro rekreační účely, se nechá předělat na celoroční mobilní domy. O to se obvykle postará firma, od které jste si tento typ bydlení nechali přivézt. Jde především o výměnu oken, vytápění, zateplení, změny v interiéru a podobně.

Pokud však potřebujete bydlet okamžitě, tak tyto domy jsou k tomu připravené hned, jak přistanou na vašem pozemku. Útulná kuchyň s jídelnou, obývací pokoj i ložnice. A nechybí ani sociální zázemí v suchém provedení, ale i to se může změnit na běžné a moderní.
Takový dům si můžete nechat přivézt ze zahraničí nebo z nabídky českých výrobců.

K dovozu patří třeba i úprava terénu před usazením domku, samotné usazení a další servis, potřebné úpravy dle přání zákazníka.

dřevostavby

Nakonec budete mít svůj vysněný dům rychleji, než byste čekali. Dnes si vysníte a zítra máte postaveno. Rychlost realizace a nízká cena jsou hlavní výhody toho, proč si lidé pořizují právě tento typ bydlení. K němu si můžete po všech žádaných úpravách nechat postavit i tu vysněnou terasu a pergolu.

Bydlete rychleji, než za pár let či měsíců
4.5 (90%)2