Když vám banka nechce půjčit


Ačkoliv se to mnohým z nás dozajista nelíbí, hrají peníze v našich životech stále důležitější roli. Jak by bylo vše snadné, kdyby vůbec neexistovaly. Ale to je nemožné, a tak musíme každý den řešit, co si můžeme dovolit koupit a na co už prostě nemáme dostatek financí.

mince zlaté

·         Jenže, někdy dojde k situaci, kdy si něco pořídit nutně potřebujeme, a přesto na to peníze nemáme.
o   Jak se z této situace dostat?
o   Jednoduše.
o   Půjčíme si.

Přátele a příbuzné raději vynecháme, protože peníze nemají v blízkých vztazích co dělat. Mají totiž ještě jednu nesympatickou vlastnost. Dokáží dobré kontakty mezi lidmi narušit tak, že už je nikdo nedá dohromady.Logicky přichází na řadu další http://www.soc.cas.cz/publikace/zivotni-spokojenost-rodina-prace-dalsi-faktory možnost, kterou je banka. Ty ale bývají ještě o něco opatrnější, nežli vaši blízcí a dávají si velký pozor, komu své prostředky zapůjčí. Nejprve si o vás všechno zjistí a když už to vypadá, že je vše na dobré cestě, najednou vám banka oznámí, že s vámi rozhodně nepočítá. Prostě na vás něco nepříjemného zjistili.
·         Může se jednat například o

o   dluhy na finančním úřadu
o   exekuční nařízení
o   dluhy na sociálním nebo zdravotním pojištění.
Prostě se stanete pro banku nevhodným partnerem, který má špatné záznamy v registru.

bonus

Snadná cesta za penězi

V České republice existují společnosti, které se zabývají právě těmito klienty, kterým je jako východisko z nouze nabídnuta nebankovní hypotéka bez registru . Co to znamená? Jedná se o americkou hypotéku, při níž jednoduše zastavíte svou nemovitost, na kterou vám bude půjčena potřebná částka. Dokonce nemusíte do této společnost ani chodit a složitě vše vypisovat. Stačí poslat on-line fotky oné nemovitosti a vyplnit žádost.
·         Fotografie jsou požadovány
o   dvakrát venkovní
o   jeden snímek každé místnosti v domě.
Nejsou požadovány ani žádné poplatky předem a splácet můžete pohodlně i po dobu třiceti let.