Pánské obleky pro různé příležitosti


Klasický černý oblek

Máme tu zlatý střed. Černé obleky jsou univerzální a hodí se proto na nejrůznější druhy akcí jako jsou svatby, ples, nebo třeba maturita. Výhodou černé barvy je její vhodnost ke kombinaci s různými barvami košil, kravaty, nebo obuvi. Pokud se rozhodnete volit bílou barvu košile, kombinujte ji s černou obuví. S touto volbou rozhodně nešlápnete vedle.
muž na motorce bmw.jpg

Byznysový oblek

Pokud váš zevnějšek jde ruku v ruce s vašim povoláním, bude dobré se rozhodnout pro barvu obleku v tmavších odstínech modré. Modrá barva je ideální volbou k dennímu nošení. Nemusíte si lámat hlavu ani s barvou košile a ostatních doplňků. Výborná a v současné době velice oblíbená je kombinace modré barvy obleku s hnědými doplňky. Košili k tomuto odstínu můžete volit v bílé, tmavě modré, nebo světle modré barvě. Boty jsou nejčastěji hnědé. Výborné je tuto kombinaci doplnit hnědým motýlkem či kravatou. Nutno říci, že modrý oblek nemusí být zvolen jen ke společenskému účelu. Výborně se hodí i ke sportovnějším kalhotám, a tak by ve vaší sbírce určitě neměl chybět.
modrý společenský oblek.jpg

Volnočasový oblek

Pokud patříte k těm, kteří rádi nosí sako i když se zrovna nejedná o společenské a jiné slavnostní akce je tu také pár zásad. Volnočasový oblek s pruhovanými, nebo kostkovými či jinými vzory je pro běžný den jako stvořený. Opět se nepotřebujete nějak dlouze rozhodovat jakou barvu oblečení budete volit pod sako. Nemusíte se nutně pouštět do košile, ale postačí i tričko s vhodnou barvou a střihem, který podtrhne vaši postavu.

Smoking

Neboli Black tie je oblek, ke kterému je nutné volit černého motýlka. Ideální je kombinace tmavého, nebo přímo černého obleku s bílou košilí. Smoking se nosí zejména ve večerních hodinách a pouze na slavnostní příležitost. Ideální obuví jsou černé lakovky. Pánové, nešetřete ani bílým kapesníčkem v náprsní kapse u saka.

Svatební oblek

Svatba je jednou z nejkrásnějších příležitostí se co nejvhodněji obléct. Mnoho mužů se řídí klasikou, kterou je černý oblek s bílou košilí. Pánové, není to škoda? Svatební oblek skrývá mnoho možností, jak jej správně zvolit. Kombinovat můžete s modrou, nebo šedou variantou obleku s pestřejšími barvami doplňků. V dnešní době je mezi muži velmi populární kombinace modrého saka a kalhot s bílou košilí, hnědou obuví a hnědým motýlkem. Velice oblíbený je i dřevěný motýlek. Se správnou volbou svatebního obleku se můžete obrátit i na svatební salony, kde vám jistě rádi poradí.
 

Pánské obleky pro různé příležitosti
3.7 (74.29%)7